Doğrudan Rezervasyon

Ataşehir'de size keyifli bir konaklama deneyimi sunan My Garden Otel müsaitliğini inceleyin, doğrudan rezervasyon yaptırın, odanızı ayırtın.

My Garden Ataşehir Otele Doğrudan Rezervasyon

Doğrudan otele rezervasyon yapın ve fırsatları değerlendirin. Konaklama tarihlerinizi seçin, müsaitlik durumunu kontrol edin. Odanızı ayırtın.

Konaklama tarihleri ile konaklayacak yetişkin ve çocuk sayılarını seçip Rezervasyon butonuna tıklayın. Tüm odaların seçimlerinize uygun müsaitliğini hemen görün. Direkt rezervasyon ile odanızı kolayca ayırtın.

Bize 0 (542) 149 0534 numarasından kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer iletişim, konum ve sosyal medya bilgileri de bu sayfanın sonunda yer alıyor. İkonlara tıklayıp sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilir, yol tarifi alabilir, bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Aile odası 4 kişiliktir. Comfort en fazla 3 kişilik olup tek kişi de konaklayabilir. Standart oda en fazla 2 kişilik olup tek kişi de konaklayabilir. Delux oda en fazla 3 kişilik olup tek kişi de konaklayabilir. 0-6 yaş bir çocuk ücretsiz konaklayabilir. 2. çocuk ile 1 yaş ve üstü çocuklar ücretli konaklayabilir

Bu sayfayı paylaşın


Bu sayfayı paylaşın: WhatsApp hesabınızda bu sayfayı paylaşınBu sayfayı paylaşın: LinkedIn hesabınızda bu sayfayı paylaşınLinki kopyala...


Bu sayfa 16.05.2024 tarihinde eklendi. En son 21.05.2024 tarihinde güncellendi.